bg_image

ما یک سرویس جامع و حرفه ای ویرایش و نگارش رزومه انگلیسی (CV) ارائه می کنم. با انبوهی از تجربه در حمایت از مشتریان که در اکثر صنایع میتوانیم خدمات سفارشی بی نظیری را ارائه دهیم که محتوای با کیفیت را با طراحی عالی تلفیق می کند. با توجه به رقابتی بودن فضای استخدامی در عصر کنونی، نیاز است که کارجوها به خدمات سفارشی متناسب با نیازهای خود اهمیت بیشتری دهند. به همین دلیل ما راهنمایی، مشاوره و پشتیبانی نامحدود در کل فرآیند ارائه می‌دهم تا اطمینان حاصل شود که خدمات مورد نیاز شما همان خدماتی است که دریافت می‌کنید.

علاوه بر رزومه انگلیسی بین الملی، ما همچنین در توسعه نامه های کاورلتر cover letter که به مشتریان متنوع ما کمک می کند تا از همه چیز متمایز شوند و جای پایی در بازار پیدا کنند، به خوبی آشنا هستیم. با پیشینه تحصیلی و حرفه ای قوی، ما عادت دارم در سبک های مختلف بنویسم و نقاط قوت منحصر به فرد مشتریان مان را برجسته کنیم.

رزومه به انگلیسی موسسه Resumenevis

ما برای چندین صنعت رزومه انگلیسی حرفه ای نوشته ایم، از جمله فناوری اطلاعات، طراحی UX/UI، توسعه دهندگان وب/موبایل، مهندسان، فین تک، خدمات مشتری، رهبران فنی، امور مالی، منابع انسانی، فروش، بازاریابی، و مراقبت های بهداشتی از مدیر عامل، مدیران ارشد، سطح متوسط و فارغ التحصیلان تازه کار.

ما یک رزومه انگلیسی حرفه ای متناسب با استانداردهای خاص صنعت شما را با استفاده از تخصص بی نظیر خود در این زمینه به شما ارائه خواهیم داد. با استفاده از خدمات ما (رزومه نویسی، طراحی رزومه، نوشتن نامه جلد، و بهینه سازی پروفایل لینکدین)، مطمئناً مزایای زیر را دریافت خواهید کرد:

  • رزومه انگلیسی یا CV بین المللی درجه یک متناسب با هر دو شرح شغل عمومی یا خاص
  • انطباق 100٪ ATS برای اطمینان از اینکه رزومه یا رزومه انگلیسی شما از سیستم غربالگری استفاده شده توسط اکثر شرکت ها عبور می کند.
  • Cover Letter به خوبی ساختار یافته و روشنگر متناسب با آگهی های شغلی خاص
  • پروفایل های لینکدین بهینه شده

ما تمام اسناد را با فرمت های pdf و word تحویل خواهیم داد. در صورت نیاز به راهنمایی با ما تماس بگیرید