آیا به دنبال طراحی و تنظیم رزومه حرفه ای CV سازگار با ATS / HR بهمراه کاورلتر یا sop و پروفایل لینکدین بهینه شده برای شغل رویایی بعدی خود هستید؟ نگران نباشید، ما می توانیم یک رزومه حرفه ای سفارشی و متناسب با نیازهای فردی شما تهیه کنیم. ما بعنوان طراحان و نگارندگان رزومه، بخوبی میدانیم استخدام‌کنندگان یا همان کارشناسان منابع انسانی چگونه فکر می‌کنند؟ چه چیزی توجه آن‌ها را جلب می‌کند؟ چه شاخص و پارامترهایی یک رزومه را برجسته و حرفه ای می‌کند؟ و چگونه میتوان داستان این که چرا برای آن جایگاه شغلی بهترین نامزد هستید را بیان کرد؟ خدمات ما :

  • رزومه حرفه ای مطابق با منابع انسانی و ATS
  • ویرایش رزومه (همه صنایع) با کلمات کلیدی خاص
  • فرمت بندی رزومه CV
  • بهینه سازی پروفایل لینکدین
  • تحویل رزومه (docx.، .pdf)

رزومه حرفه ای موسسه Resumenevis

شما با استفاده از خدمات رزومه حرفه ای موسسه ما، یک رزومه غنی از جهت محتوایی دریافت خواهید کرد که حرفه شغلی شما را به سطح بالاتری می برد. با بیش از 5 سال تجربه در محیط کار آزاد و آژانس های کاریابی، عمیقاً به کمک به افراد کارجو کمک می کنیم تا توانایی های خود را به شیوه ای جذاب و مختصر برجسته کنند. کاری که ما ارائه می دهیم عاری از سرقت ادبی و اشتباهات گرامری است.

خدمات نگارش و تنظیم رزومه حرفه ای در موسسه ما شامل نامه کاورلتر و بهینه سازی لینکدین نیز میباشد . در طول سال‌ها ما CV حرفه ای برای مدیران ارشد و متخصصین جهت استخدام در کمپانی های اروپایی، کانادایی و امریکایی نگارش و تنظیم کرده ایم. ما از تجربه چندین ساله خود استفاده خواهیم کرد تا نقاط قوت، توانایی ها و دستاوردهای شما را به گونه ای به نمایش بگذارم تا مدیر استخدام شما را خیره و انکشت به دهان کنیم که برای بدست آوردن شما قلب شان به تپیش بیفتد! ما مهارت ها، تجربیات، تخصص و مسئولیت هایی را که نقاط قوت را همراه با تحصیلات و صلاحیت هایتان نشان می دهند به شیوه ای تخصصی و منحصر بفرد در رزومه حرفه ای تان برجسته خواهم کرد.