موسسه رزومه نویس، نام برند جدید سایت (رزومه سنتر resumecenter.ir) است که به هدف خدمات رسانی تخصصی ویژه مهاجرین تاسیس شده است.

موسسه رزومه نویس با در اختیار داشتن کارشناس دوره دیده در کشور کانادا از سال 1382 فعالیت خود را در زمینه تدریس خصوصی مکالمه به مدیران شرکتها و طراحی رزومه کاری اشخاص آغاز نمود و در سال 1387 مفتخر به در یافت تندیس برترینها در سومین جشنواره بین المللی آموزش زبان های خارجی تحت نام LEDEX 2008 شد . در ادامه از سال ۱۳۹۳ با ارتقای دانش علمی و اخذ مدارک مرتبط از دانشگاه تهران، بخش تدوین و طراحی رزومه شرکتی را به سبد خدمات خود اضافه نمود و با نام موسسه رزومه نویس و تارنمای resumenevis.com به ادامه و گسترش فعاليت پرداخت.

ارایه خدمات طراحی رزومه برای همه افراد با هر سطح تحصیلات و همه گونه شغل امکان پذیر بوده و طراحی رزومه شرکتی برای استفاده در اسناد شرکت در مناقصات، تهیه کاتالوگ های تجاری و صنعتی، استفاده در گزارشات عملکرد و سالیانه و نیز استفاده در قسمت “درباره ما” وب سايتها بکار می رود و می تواند توسط همه اصناف، هولدینگ، شرکت های سهامی عام ، خاص و مسولیت محدود تا شرکت ها و فروشگاههای اینترنتی و استارت آپ ها استفاده شود.

جهت افزایش سطح علمی و روز آوری در زمینه اطلاع از بازار کار و طراحی رزومه از بهترین متدها و جدید ترین منابع علمي و مقالات و همینطور ارتباط مداوم با اساتید بزرگ رزومه نویسی دنیا در سایت تخصصی و سایر سایت های معتبر خارجی استفاده می گردد و کسب اولویت اول انتخاب توسط متقاضیان محترم تنظیم رزومه چشم انداز موسسه رزومه نویس می باشد زیرا میدانیم که برتری علمی ما به برتری رزومه هموطنان و شرکت های ایرانی در بازار رقابت جهانی منجر خواهد شد.